Úvod

Na úvodní straně tohoto webu najdete kromě pár slov na přivítanou také pravidelně aktualizovaný seznam aktualit (co na webu přibylo, co mě v mém tvůrčím životě potkalo, co mi vyšlo, co mi nevyšlo...).

Fantastika

Tato sekce je věnována fantastice. Najdete na ní jednak obecnější, teoretické texty, pojednávající (především) o ruskojazyčné fantastice a jednak recenze ruských knih, které jsem četl a které mi stály za to, abych o nich napsal.

Překlady

Tato sekce je věnována mé překladatelské činnosti. Obsahuje jednak komentovaný seznam mých dosavadních překladů (včetně těch, které dosud nebyly publikovány; přidáno je i pár řádků o mých plánech do budoucna) a jednak tzv. Seznam přání, což je (opět komentovaný) výčet ruských fantastických románů, které u nás doposud nevyšly, ale které by dle mého soudu rozhodně, rozhodně vyjít měly.

Psaní

Tato sekce je věnována mé spisovatelské činnosti. No, i když činnosti... Jako spisovatel už nejsem pořádně činný takových deset roků... Ale bývaly časy, kdy jsem psal hodně a rád a kdy se mé příběhy dokonce objevovaly v různých sbornících a žánrových časopisech. A snad i proto, že bych si ve skrytu duše přál, aby se ta doba zase vrátila, aby moje utajená touha znovu začít psát protrhla stavidla a vyšplíchla ven na papír (nebo alespoň na obrazovku počítače), rozhodl jsem se, že na své stránce zveřejním alespoň něco z toho, co jsem kdysi sesmolil. Tato sekce tedy obsahuje jednak seznam mých povídek, z nichž většina byla někde publikována a které si nyní můžete zcela zdarma a nezávazně přečíst, no a jednak materiály k jistému fantasy světu, jenž jsem začal v dávných dobách vytvářet coby prostředí pro svůj plánovaný (a nikdy nedopsaný) román.

O webu

Tato sekce by měla sloužit coby zdroj doplňujících informací, týkajících se zbytku webu. Najdete zde podrobný obsah těchto stránek, jenž by vám měl usnadnit orientaci, dále pak stručné představení jejich autora, kterým jsem (nečekaně) já, Konstantin Šindelář, a konečně také kontaktní údaje, abyste se se mnou mohli v případě potřeby spojit.